אודות ליטלס

/אודות ליטלס

איך ליטל'ס נולד?

סטודיו ליטל'ס הוא בעצם סטודיו שנולד מאהבה. את הרעיון להקים אותו קיבלתי ממש אחרי לידת ביתי הבכורה ירדן, משהו באימהות עורר אצלי את הדחף הבלתי פוסק ואהבה ליצור עבורה בכל זמן פנוי שהיה לי גם אם לא היה לי הרבה ממנו. חשוב היה לי להשאיר בחוץ את תחושת "פס הייצור" ולהעניק לילדה שלי פריטים ייחודיים יותר ונורא התחשק לי לקחת את כל זה צעד אחד קדימה ולהעביר את כל זה הלאה לקהל הרחב. בעידן בו אנחנו ההורים חולשים את אתרי הקניות הסיניים ומעמידים לפעמים מחיר נוח על חשבון איכות וייחודיות, הבנתי שאפשר גם אחרת. אצלנו בליטל'ס תהליך רכישת חומרי הגלם הוא חלק בלי נפרד מתהליך הייצור של כל ליין המוצרים שלנו המיוצרים מכותנה מלאה ואיכותית תוך תהליך תפירה מוקפד במטרה לספק ללקוחות שלנו מוצרים ייחודיים, מעוצבים עם טאצ' בוטיקי אך עדיין "בגובה העיניים".

הסטודיו מחולק לחנות אינטרנטית עם קו מוצרים לילדים ותינוקות ולסדרת סדנאות אינטימיות בקבוצות קטנות להורים היותר יצירתיים הרוצים לקבל את הכלים להעניק לקטנטנים שלהם תוצר שהם הכינו עבורם במו ידיהם.

 

אצלנו בליטל'ס תוכלו למצוא מגוון מארזי לידה, מגוון מתנות לרך הנולד ולנסיכה שבדרך. כל הפריטים עטופים בהמון אהבה נארזים באריזת מתנה ולכן המתנה המושלמת לברית או לבריתה – זה פה, נשמח לעזור לכם למצוא מארז לידה בתקציב שלכם תוך הקפדה על ייצור ותפירה מושלמת.

054-803-1774

03-609-91-80

הצופים 12, ראשון לציון

החנות האינטרנטית פתוחה תמיד

:ניתן לאסוף הזמנות מראשון לציון בימים

א-ה: 08:00-21:00

שישי: 09:00-15:00

( בתיאום מראש )

לכל שאלה ובקשה אני זמינה בנייד ובוואטספ 🙂

טופס צור קשר

נא מילאו פרטיכם ונציגנו

יחזרו עלייך בהקדם האפשרי

X